Rėmėjai

Sukurta
Galerija
Žiūrėti video

Maskvos Valstybinis J. Vachtangovo teatras

ŠOKIO SPEKTAKLIS  PAGAL DŽONO ADAMSO IR KITŲ ŠIUOLAIKINIŲ KOMPOZITORIŲ MUZIKĄ.

Režisierė-choreografė – Anželika Cholina.

Scenografas – Marijus Jacovskis.

Kostiumų dailininkė – Marija Danilova.

Šviesų dailininkas - Tadas Valeika.

 

SOLISTAI

Otelas - Grigorij Antipenko.

Dezdemona - Olga Lerman.

Jagas - Viktor Dobronravov, Anton Siomkin.

 

Trukmė – 2 val. 20 min. su pertrauka.

Premjera – 2013 m. lapkričio 9d.

Apie spektaklį

Anželika Cholina savo idėjų įgyvendinimui renkasi etalonu literatūroje ir dramaturgijoje tapusius kūrinius, pripildytus dramatiškomis kolizijomis, ypatingais charakteriais, aštria fabula, siužetu, kur herojų susirėmimai reikalauja ne tik tikslaus choreografinio išpildymo, bet ir dvasinių jėgų energetinio galingumo.

Kaip choreografei įprasta, ji nesirenka tradicinio kūrinio perteikimo.  Ji pina santykių voratinklį – pavydo, meilės, išdavystės, ir paskui išvynioja tą peripetijų kamuoliuką atskleisdama tiesą, tragišką savo nekaltumu, nepakenčiamą dėl pavydo ir melo, trapų ir tyrą aukos likimą.

 

Įvertinimas

2014 metais, iškilmingos ceremonijos metu Anželikai Cholinai buvo įteikta premija "Teatralo žvaigždė" už spektalį “Otelas”, metų geriausio muzikinio spektaklio nominacijoje.

ANŽELIKA CHOLINA

"Teatre man norisi kalbėti apie meilę, santykius ir žmonių likimus, todėl išsirinkau “Otelą” – Viljamo Šekspyro kūrinį, kuriame jis papasakojo baisią, iš tiesų sukrečiančią žmogaus tragediją, kuris nužudė sau brangiausią būtybę ir prarado bet kokį gyvenimo tikslą.

Man norisi pažadinti siaubo jausmą stovint prieš baisią klaidą, nusiklatimą, prie kurio atėjo garbingas, patiklus ir geras žmogus apakintas pavydo.  Norisi parodyti, kaip tyriausios sielos žmogus gali susipainioti šmeižto tinkluose, kaip jis, galvodamas, kad kovoja už dvasinę švarą, nužudo savo nekaltą, mylimą žmoną, nubausdamas pats save už tai, kad pasidavė beprotybei”.

Repertuaras

 

Artimiausių spektaklių parodymų datas Maskvoje rasite vakhtangov.ru.

Sukurta