Rėmėjai

Sukurta
Galerija

Spektaklis pagal Phillo Collinso, Philipo Glasso, Marilyn Monroe, Gorano Bregovičiaus, Fausto Latėno, gruzinų liaudies ir kitų autorių muziką bei dainas

Choreografė – Anželika Cholina.

Scenografas – Marijus Jacovskis.

 

Šokėjai

Indrė Bacevičiūtė, Živilė Baikštytė, Tomas Ceizaris, Donatas Bakėjus, Eligijus Butkus, Aušra Gineitytė, Andrius Žužžalkinas, Giedrius Savickas, Rūta Kudžmaitė, Sigita Mikalauskaitė, Giedrė Zaščižinskaitė, Martynas Rimeikis, Edita Stundytė, Brigita Urbietytė ir Modestas Pachalka.

 

Trukmė – 1 val. 15 min.

Premjera – 2002 m. vasario 14 d.

@ Dmitrijus Matvejevas

MARIJUS JACOVSKIS

„Žmonės... Veidai... Tūkstančiai veidų... Begalinis anoniminis srautas, kasdien praplaukiantis pro tavo akis ir karčiai saldus suvokimas, kad esi vienas... Vienas iš jų...“

ANŽELIKA CHOLINA

„Meilė“ – tai spektaklis, gimęs mano galvoje. Spektaklyje nėra literatūrinių personažų, visi jo veikėjai – paprasti žmonės. Norėjau parodyti, kad gyvenime pačios svarbiausios yra akimirkos, kad meilė yra visur, tik reikia mokėti ją pamatyti ir pasiimti. Tik todėl, kad žmogus susirūpinęs savimi, savo ego, jam nepavyksta pastebėti gražiausių momentų ar mylinčių akių. Žmogus visuomet turi būti atviras jausmams. Mano spektaklio veikėjai, kaip ir visi mes, išgyvena vienatvę. Jų širdyse nuolatinis meilės laukimas, bet žmogiška prigimtis jiems tarsi užriša akis."

APIE SPEKTAKLĮ

„Meilė“ – tai lyg kelionė per gyvenimą, saujelė akimirkų ir būsenų, nuotaikų, atsitikimų... „Meilė“ – visa tai, kas mums nutinka kasdien arba neatsitinka niekada. Tai spektaklis apie norėjimą priklausyti, amžiną to vienintelio žmogaus laukimą ir nežinojimą kaip elgtis, kai jis pagaliau atsiranda.

 

Repertuaras

Artimiausiu metu spektaklis nebus rodomas.

Sukurta