Rėmėjai

Sukurta
Galerija
Žiūrėti video

Šokio spektaklis pagal klasikinių baletų muziką

Choreografė – Anželika Cholina.

Scenografas – Marijus Jacovskis.

Kostiumų ir grimo dailininkas – Juozas Statkevičius.

Šviesų dailininkas – Tadas Valeika.

 

Vyrai

Vilniaus mažojo teatro aktoriai: Audrius Bružas, Tadas Gryn, Kirilas Glušajevas, Leonardas Pobedonoscevas ir Mantas Vaitiekūnas.

 

Moterys

A|CH šokio teatro baleto artistės: Rūta Juodzevičiūtė, Kristina Galalytė, Margarita Makejeva, Jekaterina Romankova ir Greta Gilytė.

 

Trukmė – 1 val. 20 min.

Premjera – 2009 m. rugsėjo 19 d.

© Dmitrijus Matvejevas

MARIJUS JACOVSKIS

„Norite sužinoti, apie ką šis spektaklis? Apie tai, kaip šeimyninė pagalvė palaipsniui virsta akmeniu ir apie šio virsmo neišvengiamumą“.

© Modestas Ežerskis

JUOZAS STATKEVIČIUS

„Dirbant su Anželika būtina šmaikšti ir nauja idėja bei ypatingas dėmesys elegantiškam grimui, šukuosenoms. Spektaklio kostiumai iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasti, klasikiniai, tačiau tai tik iliuzija. Kostiumai individualizuoti, specialiai pritaikyti kiekvienam personažui. Jie modernūs, saikingi, derantys su šokio lengvumu ir dramaturgija, atkreipiantys dėmesį į grakščius judesius ir išraiškingą choreografiją."

ANŽELIKA CHOLINA

„Idėja apie vyrų ir moterų santykius prabilti scenoje kilo todėl, kad daugelis iliuzijų ir konfliktinių situacijų kyla iš nesuvokimo ir nenoro pripažinti, jog vyrų ir moterų prigimtis absoliučiai skirtinga.

 Šis spektaklis ir graudus, ir komiškas, todėl statant jį viena mano akis juokėsi, o kita  ‒ verkė.

 Geras draugas sakydavo: „Nejaugi tu dar nesupratai, kad visi žmonės yra po vieną ir kad kartu jiems nieko neišeis…“. Taip. Dabar supratau. Supratau, kad žmogaus gyvenimas susideda iš akimirkų ir kad visas šias akimirkas reikia branginti. Reikia susiverti iš jų vėrinį, nešioti jį ir jaustis gražiu bei laimingu.

 Ir tikėti, kad viskas kada nors bus gerai“.

 

Repertuaras

Artimiausiu metu spektaklis nebus rodomas.

Sukurta